רוצה לשמור על הגוף ולשפר ביצועים?

"שיא הכושר": טיפול משולב לספורטאים

הפתרון שמסייע לספורטאים חובבים ומקצוענים לשפר ביצועים,

למנוע פציעות ולהאיץ את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף.

בתור ספורטאי חובב או מקצועי, עומד בפניך אתגר לא פשוט – להתמודד עם פציעות אפשריות וללמוד איך למרות הלחץ הגופני,

ניתן לשפר ביצועים:

 

ספורטאים חובבנים – מתמודדים עם המעבר מהעבודה המשרדית הסטאטית לפעילות גופנית אינטנסיבית. מעבר קיצוני זה חושף את הגוף לפציעות, אותן ניתן למנוע (או להאיץ את תהליך הריפוי) באמצעות הטיפול המתאים.

 

ספורטאים מקצוענים – עבורך הגוף הוא כלי עבודה. ולכן לצד חשיבות מניעת וטיפול בפציעות, האתגר הגדול הוא לאפשר לך להפיק יותר מהשרירים כדי לשפר ביצועים. זאת לצד פעולת המעסה, שפועל לשחרור נקודתי של השרירים התפוסים (פעולה זו אינה מסייעת לשיפור טווח התנועה ולמניעת פציעות עתידיות).

הפתרון לקיצור זמני החלמה ולשיפור ביצועים

טיפול משולב הכולל דיקור סיני וטווינא. מהי טווינא? פיזיותרפיה מעולם הרפואה הסינית, המשלבת עיסוי רקמות, שרירים, כוסות רוח רפואיים, מתיחות וקומפרסים מצמחי מרפא.

 

הטיפול המשולב מאפשר לך ליהנות ממספר יתרונות חשובים:

 

יותר אנרגיה – הדיקור הסיני משפר את זרימת האנרגיה בגוף, באופן המאפשר ליותר חמצן להגיע לרקמות והשרירים. העלאת רמות האנרגיה מסייעת לשחרור השרירים ולהאצת תהליכי הריפוי במקרה של פציעה. יתרון חשוב נוסף של הדיקור הסיני, טמון ביכולת לטפל בפציעה בלי לגעת באזור הפגוע.

 

יותר ביצועים – שרירים תפוסים נוטים להתכווץ, באופן שפוגע בגמישות וכתוצאה מכך גם בביצועים. טיפול טווינא מסייע לשחרור השרירים ומגדיל את טווח התנועה: הגדלת הגמישות באמצעות טיפולי הטווינא מסייעת למניעת פציעות ומפחיתה את הסיכון לקרע בסיבי השריר, בגידים וברצועות. בנוסף, הגדלת טווח התנועה מובילה לשיפור ביצועים, תורמת לתנועה חלקה יותר ולקבלת תפוקה גבוהה יותר מהשריר.

 

יותר מהר – פורמולות של צמחי מרפא הניתנות בהתאם לאבחון אישי, תורמות במקרה של פציעה להאצת תהליך הריפוי ולקיצור זמני ההחלמה.

לפרטים נוספים על הטיפול המשולב:
את הטיפולים מבצע אדי מאיר,
מומחה לטיפול בכאבים אורתופדיים ופגיעות ספורט באמצעות כלים מעולם הרפואה הסינית.

ההודעה התקבלה

אם אתם קבוצת ספורט מקצועית או חובבנית שרוצים לשפר את ביצועיכם הספורטיביים ולהימנע מפציעות

אשמח להיפגש עם רכז הקבוצה ולקדם את הבריאות גם אצלכם.