דיקור סיני המלצות

המלצות הלקוחות ניתן לראות בעמוד זה למטה או בחיפוש בגוגל או בפייסבוק.

התנדבות בעמותת אילן

דינה

הגעתי לאדי מאיר לאחר שנים רבות שסבלתי מחסימות מעיים שחזרו ונשנו בעקבות ניתוח. מדי כמה זמן נאלצתי להתפנות לחדר מיון עקב חסימה נוספת, להיות מטופלת באמצעיים סיעודיים: זונדה, צום ונוזלים, כמו גם תרופות לכאבים הקשים.

 

לכאורה, המצב היה נראה "אבוד" , כאשר כל הרופאים והכירורגים איתם התייעצתי סברו שאין מה לעשות על מנת למנוע את החסימות הבאות מלבד הקפדה על תזונה מסויימת, שגם לא היטיבה את מצבי.

 

כבחורה צעירה היה לי מאד קשה לקבל את המצב ונקלעתי למצב של חוסר אונים, שבכל יום עלולה להיות חסימה נוספת. חברות הביטוח סרבו לבטח אותי, היות ותמיד היו לי אשפוזים בזמן האחרון, היה לי קשה להתמיד בעבודה עקב חיסורים, היו לי קשיים בכניסה להריון והתחושה הכללית היתה קשה.

 

אדי, לעומת הרופאים סבר אחרת. לאחר שבחן את הרגלי התזונה ואורח החיים שלי ייעץ לי כיצד עליי לשפרם ומה עליי לעשות וכמעט מיד הרגשתי הטבה משמעותית בפעילות המעיים היום יומית. בנוסף הכין עבורי מרקחת צמחים טבעית, שאותה לקחתי מספר פעמים, כאשר חשדתי בתחילתה של חסימה. בכל הפעמים, כמו קסם, תחושת הכאב נעלה מיד והתכניות שלי המשיכו כמתוכנן.

 

החשוב ביותר, מאז שהכרתי את אדי לא התאשפזתי ולו פעם אחת, בלי עין הרע. לאחר זמן קצר נקלטתי ומאז ילדתי שני ילדים ללא פחד שלא אוכל לגדלם בשגרה מבורכת.

 

אני מודה לאדי מאיר מכל ליבי ומאחלת לו בריאות והצלחה, ביודעי שכל מטופליו יזכו למענה הטוב ביותר ויצילו את עצמם משעבוד לחיי כאבים ואי נוחות.

 

בהרבה חיבה ורגשות תודה

הלוס ואלגוס, פודגרה המלצה
המלצה מאילן מאירי

Я начала ходить на медицинский массаж к Эди примерно год назад. У меня сидячая работа, и я очень страдала от болей в мышцах. Также у меня серьезные проблемы со спиной - 10 лет назад было смещение позвонка.

 

Сначала я ходила раз в неделю, но со временем стала посещать Эди гораздо реже .Сейчас я хожу на массаж один раз в месяц для поддержания


нормального самочувствия. Теперь я знаю, что можно жить без боли!

Огромное спасибо Эди за твои золотые руки !

Ирина Качмов