טיפולים בהתאמה אישית לנשים

דיאטה יישומית – כשמה כן היא - דיאטה הניתנת ליישום עבור כל אישה. בניגוד לשאר הדיאטות ותכשיריהן הנלווים, אשר נמצאו כלא מועילות כלל או מועילות לטווח קצר וחלקן אף יוצרות תלות במוצר מסוים (מזה בעצם מתפרנסות החברות או הרופאים ה"ממליצים").

המעוניינת בשינוי תזונתי, תאובחן באמצעות כלים שיש ברשות המטפל ברפואה סינית כולל תשאול מעמיק ואז תקבל טיפול מדוייק הכולל דיאטה המתאימה לאורח חייה, הסבר מגוון רחב של מזון עם מתכונים לאורך חיים בריא ומעקב הלאה, באופן שבו לא תצטרך להרעיב את עצמה בשביל עוד להוריד עוד קלוריה ביום.

יחס חם ומקצועיות ילוו את הטיפול לכל אורכו.

דיאטה יישומית

נשירת שיער היא בעיה אסתטית, בה כמות השיער הנושר עולה מעל הנורמה. כיום ניתן לטפל בנשירת שיער דרך טיפול טבעי.

הסיבה לתופעה, לפי הרפואה הסינית, היא חוסר איזון בגוף. כיום הרפואה המודרנית מסכימה עם הראייה הזאת ומגלה שבאמת חוסר האיזון קיים ברוב המקרים,כאשר הוא יכול להתבטא בחוסר הורמונאלי, חוסר ויטמינים ומינרלים או בעיה נפשית ארוכת או קצרת טווח כמו סטרס, דאגה וחרדות לאורך זמן. הרפואה הסינית יודעת להתייחס לכל אחת מהבעיות ממנה נובעת נשירת שיער ולפתור אותה ללא תופעות הלוואי, המופיעות לצערנו בפתרונות הלא טבעיים.

 

טיפול בנשירת שיער

עם התפתחות החיים המודרניים ואיתו הזכות הנשית להיראות מטופחת ובריאה, התפתחו גם תחומי הידע אודות העור ומניעת הפגיעה בו עקב תזונה לא נכונה, עישון, שיזוף יתר, סטרס, התפרצות גנים וכו'.

כאן בדיוק המקום לעשות היכרות עם הרפואה המשלימה, המכירה מזה אלפי שנים את הגורמים אותם הוכיחה הרפואה הקונבנציונאלית בעשור האחרון.

באמצעות הידע הזה וכמה כלים טיפוליים, ניתן לראות את התוצאות לעין ולהרגיש בחזרה את הפנים שנולדת איתם, בחודשים ספורים בלבד.

הטיפול משלב דיאטה (מאד ידידותית ובריאה), מסאג' לפנים ולעיניים, שימוש במחטים על מנת להרים את העור, שימוש בקרמים וכלי עזר נוספים הייחודיים למרכז שלנו.

טיפול פנים אנטיאייג'ינג

Varicose veins, מצב בו הורידים גדלים ונהיים עבים ומפותלים. לרוב הסובלות הן נשים. הבעעיה תלווה במוקדם או במאוחר בתסמינים כמו כאבים ברגליים, תשישות, תפיחת קרסוליים, שינוי בצבע עור, פצעים וכיבים.

טיפולים בדליות מרובים מאד ויקרים מאד, החל מקרמים ומשחות וכלה בניתוחים.

אנו מציעים טיפול חדשני של הרפואה הסינית הפותר את הבעיה ברוב מקרי הדליות ובעיקר ברגליים.

לאחר תשאול ומציאת הסיבה להיווצרות דליות, יותאמו לסובלת תזונה מתאימה, פורמולה צמחית וטיפול בדיקור סיני במקרה הצורך.

דליות ברגליים

המנפאוזה היא התקופה בה נפסק המחזור החודשי ומתחיל עידן חדש בחיי האישה. בנוסף ליתרונות בתקופה הזאת, עלולה האשה לחוש בתחושות חדשות ולא תמיד נעימות עקב ירידת ההורמונים אסטרוגן ופרוגסטרון. תופעות לוואי עיקריות עשויות להיות גלי חום, מחזור לא סדיר (בהתחלה), הזעות, דפיקות לב מואצות, יובש בנרתיק, עליה במשקל, מצב נפשי לא יציב (מצבי רוח משתנים, חרדות וכו'), הפרעות בשינה, כאבי ראש ועייפות "שאינה נגמרת". הסכנה העיקרית היא למחלות לב.

לרוב הטיפול הניתן ברפואה הקונבנציונאלית הינו הורמונאלי או תרופות אנטי דיכאוניות.

גם בתחום זה הרפואה הסינית מצטיינת ועיקר הטיפול מתבסס על צמחי מרפא, שנמצאו כאנטי דיכאוניים ומרגיעים. חלקם של צמחי המרפא אף משפיע בצורה הורמונאלית, אך בעדינות המתבקשת שאינה אגריסיבית מדי. כמו כן המטפל משלב את שאר הטכניקות מהרפואה הסינית על מנת לייעל את הטיפול ולאזן את התהליכים בגוף האישה.

גיל המעבר